New England Patriots Uzvar Super Bowl LI

Anonim

Vēsturiski! Tas bija Super Bowl LI, jo neviens negaidīja, ka New England Patriots saglabās titulu pēc spēles zaudēšanas ar 25 punktiem ar rezultātu 28-3.

Bet tā kā futbolā neko nevar paredzēt, Toma Brady komandai izdevās pārspēt Atlantas City Falcons ar galarezultātu 34-28, kas ir kļuvusi par visplašāko atšķirību pret uzvarējušo komandu. no Super Bowl spēlēm ir izdevies mainīt.

Atliekot tikai minūtei līdz spēles beigām, patriotiem izdevās panākt spēles rezultātu, un miljoniem, kas vēroja spēli, par pārsteigumu viņiem izdevās palielināt punktu skaitu, lai iegūtu kāroto titulu.

Tādējādi Bostonas komandai izdevās kronēt savu piekto Super Bowl, tādējādi pievienojot šo gadu atcerētajām uzvarām 2001., 2003., 2004. un 2015. gadā; to visu vada leģendārais Toms Bradijs, kurš, bez šaubām, ratificē savu vārdu izvēlētajā labāko sporta spēlētāju neveiksmju sarakstā.

Lady Gaga
Lady Gaga

Kas arī spīdēja, bija dziedātāja Lady Gaga, kura ar savu meistarīgo uzstāšanos puslaika šovā apžilbināja skatītājus, kuri ar nepacietību gaidīja tā parādīšanās brīdi.

Un nelika vilties. Gaismas, akrobātika, pārsteidzoši tērpi, horeogrāfija un kopējais viņa talanta atspoguļojums ļāva saprast, ka uz skatuves viņu nevar salīdzināt.